Awaryjne otwieranie samochodów – Wrocław

Lock to fachowe, awaryjne otwieranie samochodów.
Otworzymy Twoje auto i nie zniszczymy zamka

Nie wiesz, jak otworzyć zatrzaśnięty samochód? Jesteś z Wrocławia i z jakiegoś powodu nie możesz dostać się do swojego auta? Zamów jednego z doświadczonych specjalistów Lock i usiądź za kółkiem po kilkunastu minutach od telefonu na naszą całodobową linię telefoniczną.

Wiesz już, dlaczego wrocławianie stawiają na Lock?

Wykwalifikowani ślusarze i wiele lat doświadczeń

Na nasz zespół składają się wyłącznie wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie awaryjnego otwierania samochodów. Wszyscy pracownicy uczestniczą w zamkniętych kursach i szkoleniach, aby móc sprostać nawet najnowocześniejszym systemom bezpieczeństwa w nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie autach.

Nie zniszczymy zamka w Twoim samochodzie

100% bezpieczeństwa przy awaryjnym otwieraniu auta

Ze względu na bogate zaplecze narzędziowe, nasi ślusarze otworzą Twój samochód bez ryzyka uszkodzenia zamka, karoserii lub powłoki lakierowej. Zapomnij o wybitej szybie i pociętych drutami uszczelkach, które mogłyby narazić Twój domowy budżet na nieplanowane wydatki.
Bezinwazyjne otwieranie samochodów do nasza specjalność.

W czym możemy Ci pomóc?

Co wchodzi w zakres obsługi Lock?

Nasi ślusarze pozostają do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy z jakiegoś powodu nie możesz dostać się do auta, tj. zostawiłeś klucze do samochodu w domu, zatrzasnąłeś je wewnątrz auta lub ktoś zniszczył zamek przy próbie włamania. Wezwij nas także, jeśli Twoje dziecko nie może wydostać się z tylnej kanapy lub załamałeś klucz do mechanicznej blokady skrzyni biegów.

Czy na pewno otworzycie moje auto?

Otwieramy samochody wszystkich marek

Z powodzeniem podejmujemy się awaryjnego otwierania zamków w autach popularnych marek, w tym m.in.: KIA, Hyundai, Opel, VW, Skoda, Audi, BMW, Infiniti, Lexus, Dacia, Mazda, Fiat i wiele innych.

Działamy na terenie całego Wrocławia [Wrocław Fabryczna, Wrocław Krzyki, Wrocław Stare Miasto, Wrocław Śródmieście, Wrocław Psie Pole],
pracujemy przez 7 dni w tygodniu, przez całą dobę.