Dorabianie kluczy z immobiliserem Wrocław

Dorabianie kluczy z immobiliserem przez firmę Locker.
Kodujemy, programujemy, kopiujemy

Interesuje Cię profesjonalna ochrona samochodu? Chcesz, by Twoje auto było bezpieczne? Lepiej trafić nie mogłeś, bo jesteśmy firmą specjalizującą się w dziedzinie ślusarstwa i elektroniki, a usługi dorabiania kluczy z immobiliserem świadczymy od lat. Działamy na terenie Wrocławia i okolic, a w razie potrzeby dojedziemy na każdą ulicę, na każdym osiedlu.

Dorabianie kluczy z immobiliserem do każdego modelu samochodu

Do prawidłowego przeprowadzenia procesu dorabiania kluczy z immobiliserem potrzebna jest znajomość czipów i różnych sposobów na wykonanie samego systemu zarządzającego kluczem i wywołującego reakcję samochodu. Fachowcy zasilający szeregi Lockera posiadają tę wiedzę i dzięki niej zajmują się dorabianiem kluczy z immobiliserem do większości modeli samochodów spotykanych na drogach. Wiedz, że większość z tych aut korzysta z naszych usług. A na pewno te, poruszające się po wrocławskich szosach. Tworzymy klucze dla samochodów znanych marek, takich jak Lexus, Dacia, Mazda, Fiat, Opel, VW, Skoda, Audi, BMW, Infiniti i wiele innych.

Tym zajmuje się zespół Locker! Dorabianie kluczy z immobiliserem we Wrocławiu

Kodujemy klucz

Specjalnie dla zwiększenia bezpieczeństwa Twojego auta, poznajemy budowę zawartej w niej elektroniki, klasyfikujemy umiejscowione w nim czipy i na podstawie tej wiedzy podejmujemy się kodowania. W ten sposób jesteśmy w stanie połączyć działanie samochodu z dorabianym przez nas kluczem i zapewnić Ci satysfakcjonujące, poprawnie ich działanie. Dla jeszcze większego zadowolenia ze świadczonych przez nas usług, o samym kodowaniu klucza chętnie z Tobą porozmawiamy.

Tworzymy kopię zapasową z klucza głównego

Obawiasz się, że znów zgubisz klucz, który dla Ciebie dorobiliśmy? Wolisz mieć pewność, że nie będziesz zmuszony odwiedzić nas za kilka dni? W takim razie utworzenie kopii zapasowej będzie idealnym rozwiązaniem. Ku wykonaniu tego zadania podejmujemy się dorabiania klucza z immobiliserem – drugiego, z systemem powielonych z kluczyka głównego. Cały ten proces zajmie nie dłużej niż 15 minut. Obiecujemy.

Chcesz skorzystać z naszych usług dorabiania kluczy z immobiliserem we Wrocławiu? Czekamy aż się z nami skontaktujesz.